Otrzymaliśmy zlecenie na wdmuchiwanie celulozy w Bydgoszczy, na ul. Piaski. W pierwszej kolejności musieliśmy zadbać o przygotowanie zabudowy i paroizolacji. Dzięki temu byliśmy już w pełni przygotowani do rozpoczęcia dalszych prac. Widać na zdjęciach, że do utworzenia zabudowy wykorzystaliśmy wysokiej jakości folii termofloc i płyty. Posiadamy do tego odpowiedni sprzęt i wysokiej jakości materiały. To sprawiło, że zlecenie dla naszego nowego klienta zrealizowaliśmy w przeciągu kilku dni.

Prace przed wdmuchiwanie izolacji termicznej:

Paroizolacja przed wdmuchiwanie izolacji termicznych i wełny mineralnej czyli zanim docieplenie metodą wdmuchiwania

1. Termoizolacja Thermofloc – układanie jej, dokładne zaczepianie i przygotowanie pod dalszą zabudowę.

Kolejny etap to płyty na termoizolacje, w celu późniejszego wdmuchiwania celulozy cena

2. Dalsze układanie termoizolacji i płyt.

Przygotowanie zabudowy i paroizolacji przed wdmuchiwaniem wełny mineralnej i celulozy

3. Kończenie układania wszystkich płyt pod zabudowę.

Zabudowa pod wdmuchiwanie wełny mineralnej i izolacji

4. Ukończona zabudowa świetnie przygotowana pod wdmuchiwanie wełny mineralnej lub celulozy.

Przed rozpoczęciem tego zlecenia dokładnie wyjaśniliśmy klientowi, jakie koszty są z tym związane. Przedstawiliśmy dokładny projekt i dzięki temu nasz klient był w pełni zadowolony z otrzymanych efektów. Następnie przeszliśmy do dalszych prac.

Jaki sprzęt i materiały stosuje “Wdmuchiwanie Izolacji Termicznych Daniel Borowiec”?

Przede wszystkim pracujemy na niemieckich maszynach i urządzeniach służących do wdmuchiwania izolacji termicznej. Na tej podstawie docieplanie metodą wdmuchiwania realizujemy na naprawdę wysokim poziomie. Taką niemiecką jakość staramy się utrzymać także podczas wszystkich innych usług, które dostarczamy swoim klientom.

Podobnie podchodzimy do wyboru odpowiednich materiałów, czyli granulatu, który służy na ocieplenie poddasza. Takie docieplanie poddaszy tylko poprzez wysokiej jakości wełnę mineralną i celulozę umożliwia uzyskać tak dobre wyniki. Wcześniej mamy możliwość dokładnego sprawdzenia każdego budynku. I to pozwala nam później zaproponować klientowi jak najlepsze rozwiązania.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, więc nasze wdmuchiwanie celulozy jest kierowane również dla klientów zagranicznych. Nasza renoma powiększa się przez cały czas, z czego jesteśmy zadowoleni i bardzo dumni. Uwielbiamy swoją pracę, więc podchodzimy do niej z pełnym zaangażowaniem. Dodatkowo widzimy, że pozwala ona naszym klientom cieszyć się z ciepła na wiele lat. To okazuje się dla nas zachęcające, aby być jeszcze dokładniejszym. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów firmowych oraz prywatnych, którzy mają zapotrzebowanie na docieplenie metodą wdmuchiwania. Jesteśmy w tym specjalistami od lat, więc warto nam zaufać!

 

Radzi firma “Wdmuchiwanie izolacji termicznych D. Borowiec”

Celuloza ocieplenie nr 1 w Polsce

 

 

%d bloggers like this: