Przyszło nam przygotować się do realizacji kolejnego zlecenia na ocieplenie celuloza starej kamienicy w Bydgoszczy. Znajduje się ona na ul. Gdańskiej. Również i do tego zlecenia podeszliśmy bardzo profesjonalnie. Wcześniej dokładnie oceniliśmy, jak na tak duży metraż poddasza będą wyglądały koszty, materiały. Dodatkowo wzięliśmy pod uwagę właściwe maszyny i czas docieplenia metodą wdmuchiwania. Dzięki temu skutecznie porozumieliśmy się z klientem, którzy przystał na nasze warunki. Dokładniej mieliśmy możliwość zapoznać się z nim na miejscu. Oto kilka zdjęć, które przedstawiają, jak podeszliśmy do tego zadania.

Wdmuchiwanie izolacji czyli ocieplenie poddasza:

ocieplenie celuloza starej kamienicy na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy

Poddasze kamienicy podlegało ociepleniu za pomocą nowoczesnych materiałów izolacyjnych, z których korzystamy od lat. Stawiamy na producenta Thermofloc, który jest znany na całym świecie. Zadbaliśmy, aby na górze posiadać odpowiednią długość rur. Dzięki temu cała podłoga / poddasze zostało skutecznie ocieplone.

Kolejne prace podczas ocieplenia poddasza i podłogi na legarach w Bydgoszczy

Nasz pracownik był dobrze przygotowany do realizacji tego zadania na ocieplenie poddasza kamienicy, na co wskazuje jego maska. Oczywiście to były nasze początki, ponieważ aktualnie pracownicy naszej firmy są dobrze wyposażeni w specjalne stroje, wyższej jakości maski i okulary. O tym już niedługo w kolejnych artykułach na naszym blogu.

pracownik firmy wdmuchiwanie izolacji zapewnia docieplenie metodą wdmuchiwania

Prace poruszały się do przodu, choć nie śpieszyliśmy się za bardzo. Dzięki temu udało się nam zachować dokładność i precyzję.

oświetlenie poddasza kamienicy podczas ocieplenie celuloza

Posiadaliśmy wysokiej jakości oświetlenie, które sprawiło, że pracowaliśmy na poddaszu także późnym popołudniem. Poradziliśmy sobie z ciemnością, która na poddaszu się pojawiła 🙂

Końcowe wdmuchiwanie wełny mineralnej i celulozy na poddaszu

Oto końcowe wyniki naszej pracy, które pokazują, jak podłoga na legarach / poddasze, zostało skutecznie ocieplone. Dzięki temu kamienica na dłużej utrzymuje ciepło, nie uchodzi ono przez górę. Wszystko zostało skutecznie zabezpieczone. Klienci mogą być pewni, że poprzez takie działanie zmniejszą się koszty wynikające z ogrzewania takiej nieruchomości.

Położenie naszej firmy “Wdmuchiwanie izolacji termicznych (celulozy i wełny mineralnej)”?!

Firma znajduje się w pobliżu Bydgoszczy, w Unisławiu. Dzięki temu tak często realizujemy zlecenia dla naszych klientów położonych w tym mieści. Wysilamy się zarówno na rzecz klientów prywatnych, jak i firmowych. Dla nich wszystkich realizujemy izolacje wdmuchiwane z zastosowaniem maszyn i urządzeń, które są przez nas na bieżąco monitorowane. Docieplanie poddaszy to jedna z usług, którą realizujemy, ale nie jedyna.

Oferujemy także ocieplenie ścian, podłóg, sufitów i wielu innych miejsc. Do każdego klienta udaje się nam podchodzić w sposób indywidualny.

Zachęca Wdmuchiwanie Izolacji termicznych D. Borowiec

“Najlepsza cena za wdmuchiwanie celulozy tylko u Nas!”

%d bloggers like this: