Eko Therm Daniel Borowiec - opinie o Wdmuchiwaniu Izolacji Termicznej

Wdmuchiwaniem izolacji termicznej do domków jednorodzinnych, innych budynków, w tym budynków administracyjnych, szkół, szpitali itp., zajmuje się już od kilku dobrych lat. Obsłużyliśmy w tym czasie setki Klientów rozsianych po całej Polsce. Ociepliliśmy im ściany, podłogi, stropodachy, dachy i inne elementy konstrukcyjne w budynkach.

Tak, aby skutecznie wyeliminować niepotrzebne i czasami dość spore mostki termiczne.

Czy takie ocieplenie przez wdmuchiwanie izolacji zdaje egzamin?

Oczywiście, że TAK. Nadal wdmuchiwanie izolacji termicznej, bezpiecznego granulatu wełny mineralnej, celulozy, okazuje się skuteczne. Są to materiały, które są trudnopalne, a zachowują wysokie właściwości izolacyjne. Dzięki temu są w stanie ocieplić każdy element konstrukcji budynku na podstawie technologii Thermofloc. Posiadamy również wysokiej klasy materiały izolacyjne, które dokładnie przedstawiamy naszym Klientom!

Przez wdmuchiwanie izolacji ocieplamy:

  • ściany
  • dachy
  • stropodachy
  • podłogi
  • itp.

Chcą Państwo mniej wydawać na ogrzewanie domku jednorodzinnego bądź innego budynku? Wdmuchiwanie izolacji termicznej to dobra inwestycja, która zwraca się w przeciągu kilka lat. A po tym czasie to już czysty zysk!

Jak realizujemy zamówienia na ocieplenie budynków i domków przez wdmuchiwanie izolacji termicznej?

Na sam początek Klient kontaktuje się z nami telefonicznie, a następnie mailowo otrzymujemy jeszcze dokładne wytyczne w sprawie danego budynku czy domku jednorodzinnego. Dzięki takim informacjom jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjną wycenę i termin realizacji.

Klienci zgadzają się na przedstawione warunki, my następnie docieramy na miejsce naszym autem wyposażonym w odpowiednie materiały izolacyjne i maszynę do wdmuchiwania granulatu. Większość zleceń wykonujemy w przeciągu kilku godzin!

Zachęcamy więc, aby nadal decydować się na ocieplenie budynków przez wdmuchiwanie izolacji. Pomożemy Państwu w tym przedsięwzięciu! Proszę spojrzeć na nasze Realizacje, które pokazują, jak każdego miesiąca wysilamy się na terenie całej Polski!

%d bloggers like this: