Wdmuchiwanie izolacji, wełny i celulozy, w całej Polsce 2020

Regularnie ocieplamy domki jednorodzinne i inne budynki w całej Polsce. Ostatnio byliśmy w takich miejscowościach, jak Świecie, Gdańsk, Tuchola, Wąbrzeźno, Strzelce Dolne, Skrzatusz. Dzięki temu firma EKO Therm Daniel Borowiec wysilała się na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Zachodnio-Pomorskiego. Natomiast jesteśmy otwarci na wszystkie miasta, miejscowości i województwa, realizując nasze usługi wdmuchiwania izolacji termicznej.

Proszę, by poznali Państwo nasze realizacje na te usługi, co również wskazuje, że wysilamy się każdego miesiąca, posiadamy dobrą ekipę, wysokiej jakości sprzęt i wieloletnie doświadczenie w tej branży!

Poniżej kilka ostatnich realizacji na wdmuchiwanie izolacji celulozą i wełną mineralną:

  • Docieplenie 100 m2 stropu wełną celulozową Thermofloc, w trudno dostępnym miejscu, dachu Budynku mieszkalnego, w Wąbrzeźnie. Czas wykonania 3 godziny.
  • Ocieplenie domu w Połchowie, niedaleko Pucka. Ocieplone zostały skosy 33 cm i strop 40 cm. Razem 100 m2. Czas usługi 4 godziny.
  • Strzelce Dolne, ocieplenie 45 m2 – ocieplenie stropu domku na działce, 30 cm grubości, celulozy Thermofloc, czas wykonania 2 godziny.
  • Wdmuchiwanie izolacji w domu z bali, miejscowość Skrzatusz, województwo zachodnio pomorskie.
  • Wdmuchiwanie izolacji termicznej w domku jednorodzinnym, w miejscowości Dębiny, w województwie Kujawsko-Pomorskim, ocielenie przez wdmuchiwanie celulozy na skosy i strop do grubości 35 cm
  • Krężce powiat skierniewicki – wdmuchiwanie izolacji termicznej / ocieplenie domu jednorodzinnego, skosy 38 cm gr., strop 30 cm grubości , ogółem 130 m2, czas wykonania 5 godzin.

W naszej Galerii przedstawiamy zdjęcia z realizacji tych zleceń, więc również i Państwo mogą się z nimi zapoznać!

Skorzystaj z oferty na wdmuchiwanie izolacji celulozy lub wełną mineralną w celu ocieplenia budynku

Zachęcamy, aby przesyłali Państwo do nas informacje w sprawie ocieplenia Waszych budynków i domków jednorodzinnych. Można kontaktować się z nami telefonicznie oraz przez e-mail. Chętnie odbieramy takie telefony i dokładnie przedstawiamy, jak wygląda współpraca, ile będzie ona trwać oraz jakie są związane z tym koszty(żadnych kosztów nie ukrywamy).

Rozpoczęliśmy współpracę już z setkami Klientów rozsianymi po całej Polsce i za granicą naszego kraju. Zachęcamy więc, aby postawić na doświadczenie firmy Eko Therm Daniel Borowiec!

%d bloggers like this: