Wdmuchiwanie izolacji Termicznych Eko Therm Daniel Borowiec w Maju 2020

Maj 2020 to wspaniały czas, w którym udaje się nam docierać do różnych Klientów. Zapewniamy im nasze wdmuchiwanie izolacji termicznej w jak najlepszy sposób. Zależy nam na tym, aby wszyscy byli z nas zadowoleni. Od samego początku, czyli kontaktu telefonicznego, po wycenę i po ostateczny etap realizacji zlecenia. Tak, by później z czystym sercem i chętnie mogli nas polecić czy nawet wystawić pozytywną opinię na Google Maps czy recenzję na naszym koncie Facebook.

Gdzie wykonaliśmy wdmuchiwanie celulozy technologią Thermofloc?

Ostatnio wysilaliśmy się w takich miastach, jak w: Połchowie, Strzelce Dolne, Dębiny, Gdańsk, Bydgoszcz, Chełmno, Falęcin i wiele innych. Zwiedzaliśmy więc województwo Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie i wiele innych.

Jesteśmy otwarci na realizacji naszych zleceń(wdmuchiwanie celulozy i wełny mineralnej, ocieplenie budynków) w całej Polsce i poza jej granicami!

Nowe możliwości docieplenia metodą wdmuchiwania

Aktualnie jesteśmy w posiadaniu nowej maszyny do wdmuchiwania izolacji termicznej. Dzięki temu zapewnia ona silne wdmuchiwane odpowiednich materiałów izolacyjnych. Ułatwia nam to wyeliminowanie mostków termicznych w różnych miejscach w każdym budynku, szczególnie w domkach jednorodzinnych.

Dodatkowo uzyskaliśmy status Certyfikowanego wykonawcy, który w Polsce zapewnia Wdmuchiwanie izolacji termicznej technologią Thermofloc.

Tym samym szkolimy się w tym zakresie, aby później wysilać się dla naszych Klientów w jak najlepszy sposób. Jeśli potrzebują Państwo fachowców od wdmuchiwania izolacji, to zachęcamy do Kontaktu!

%d bloggers like this: