Materiał izolacyjny Thermofloc na ocieplenie celulozą

Podczas realizacji wszelkich przedsięwzięć budowlanych należy zachować jak najwyższy poziom jakości. On przecież świadczy o poziomie takiej usługi. W przypadku wdmuchiwania granulatu na ocieplenie poddasza, ścian czy podłóg, świadczy o komforcie codziennego korzystania z takiego budynku. Właśnie w tym celu warto przyjrzeć się możliwościom, które posiada materiał izolacyjny Thermofloc.

Okazuje się, że polecają jego zastosowanie europejscy inwestorzy budowlani. Wysilają się również na terenie naszego kraju i również to sprawiło, że granulat ten cieszy się jeszcze większą popularnością. Dzięki niemu możliwe jest przeprowadzenie izolacji podłóg, ścian, stropodachów i dachów okazuje się naprawdę proste, a zarazem skuteczne. Przeprowadzenie pewnych porównań materiałów izolacyjnych można dojść do jednoznacznego wniosku, że Thermofloc to najtańsze i najskuteczniejsze rozwiązanie.

Jakie zalety posiada materiał izolacyjny Thermofloc?

Materiał izolacyjny Thermofloc na wdmuchiwanie granulatu - zalety

Cieszy nas fakt, że budownictwo posiada coraz wyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki temu w domkach jednorodzinnych i innych budynkach czujemy się o wiele bezpieczniej, komfortowo. Na pewno dzieje się tak również z tego względu, że jest nam w nich dość ciepło. W utrzymywaniu takiego ciepła na pewno pomaga materiał izolacyjny. Thermofloc posiada cenne parametry biologiczne i ekologiczne. Ocenia się, że jest wolny od soli boru, spełnia europejskie normy i jest możliwość jego zastosowania w połączeniu z flizeliną paroizolacyjną czy folią dachową.

Thermofloc uzyskał również certyfikat europejski, który nadaje mu jeszcze większe możliwości. Poświadcza on, że ten granulat na wdmuchiwanie ocieplenia oddziałuje pozytywnie na klimat ocieplonych pomieszczeń. Nie wpływa on również negatywnie na życie ludzi i zwierząt, więc nie wywołuje chorób czy zmianę samopoczucia. Zawiera cenne właściwości techniczne (związane z parametrami izolacyjnymi), a zarazem jest ekologiczny.

Jak produkuje się Thermofloc?

Materiał izolacyjny Thermofloc na ocieplenie poddaszy - jak wygląda produkcja?

Produkcja Thermofloc staje się możliwa za pomocą gazetowego papieru, czyli surowców wtórnych. Taki papier poddaje się odpowiednim procesom strzępienia i mielenia, dzięki czemu udaje się uzyskać wysokiej klasy granulat celulozy. Następnie celuloza Thermofloc jest bezpiecznie pakowana, aby mogła zachowywać swoje właściwości.

Jakie zastosowanie posiada celuloza Thermofloc?

Jakie zastosowanie posiada thermofloc na wdmuchiwanie celulozy cena

Zapewnia wdmuchiwanie ociepleń metodą Thermoblow. Polega ona na tym, że granulat jest transportowany przez węże za pomocą maszyny pod ciśnieniem. Dzięki temu dociera tam, gdzie powinien i wypełnia wszelkie mostki termiczne. Firma Wdmuchiwanie Izolacji Termicznych Daniel Borowiec dba o to, aby materiał izolacyjny posiadał odpowiednie zagęszczenie w ścianach, podłogach czy stropodachach. Waha się ono między 25-65 kg/m3. Zapraszamy do kontaktu!

%d bloggers like this: