Wełna celulozowa Isofloc na Docieplenia metodą wdmuchiwania

Wysokiej jakości materiały sprawiają, że wdmuchiwanie ociepleń odbywa się o wiele szybciej i bardziej profesjonalnie. Można być zadowolonym, że takie materiały są również w pełni ekologiczne. Nie przyczyniają się więc do negatywnych skutków w przyrodzie, nie zagrażają ludziom. Tak można powiedzieć o pewnych parametrach, które posiada wełna celulozowa Isofloc.

Dobrze jest dokładnie przyjrzeć się zaletom jej zastosowania do docieplenia metodą wdmuchiwania. Dzięki niej możliwe jest przecież skuteczne ocieplenie różnorodnych miejsc w budynkach, jak dachy, ściany, podłogi. Staje się to możliwe w takich budynkach, jak: budynki biurowe (siedziby firmy), domy mieszkalne (domki jednorodzinne i inne), budynki przemysłowe.

Czym jest wełna celulozowa Isofloc?

Wełna celulozowa Isofloc - czym jest?

Taka wełna to produkt dość tani, który świetnie nadaje się do ocieplenia. Można tka powiedzieć, ponieważ jest ona dostępna w postaci włóknistego i sypkiego materiału. Zachowuje on jeszcze wspaniałe parametry dociepleniowe oraz dźwiękoizolacyjne. Jeśli więc budynek będzie dobrze ocieplony taka wełną, to wszystko pomieszczenia w nim zostaną dodatkowo wytłumione. To wspaniały komfort dla wszystkich domowników, którzy korzystają z takiego budynku każdego dnia.

Wełna celulozowa produkowana jest z surowców wtórnych, więc tym bardziej firma Wdmuchiwanie Izolacji Termicznych Daniel Borowiec decyduje się na jej zastosowanie. Swoim klientom zwracają oni jeszcze uwagę na fakt, że taki produkt izolacyjny można zastosować razem z maszynami do wdmuchiwania izolacji typu X-Floc. To połączenie sprawia, że ocieplenie odbywa się na wysokim poziomie, eliminowane są wszelkie mostki termiczne, przegrody zostają skutecznie i szczelnie wypełnione celulozą.

Gdzie stosowana celuloza Isofloc:

Wełna celulozowa Isofloc na wdmuchiwanie izolacji termicznych - zastosowanie

  • stropy
  • podłogi
  • ściany działowe i zewnętrzne
  • poddasze
  • stropodachy i skosy

Jak montuje się wełnę celulozową Isofloc?

Wełna celulozowa Isofloc na docieplanie i ocieplanie poddaszy

W naszej firmie wdmuchiwanie celulozy odbywa się na podstawie kilku podstawowych kroków. Są one niezmienne już od dłuższego czasu. Po pierwsze zajmujemy się nadmuchiwaniem otwartym. Odbywa się ono szczególnie na poziomych powierzchniach, jak stropodachy. Materiał izolacyjny dostarczany jest poprzez system rur i maszyny, która zajmuje się jego transportem na samą górę.

Po drugie wdmuchujemy celulozę w zamknięte przegrody. W tym celu dokonujemy pewnych wywiertów, aby móc zapewnić jak najlepsze ocieplenie skosów poddaszy czy ścian działowych. Po trzecie oferujemy jeszcze nadmuchiwanie na ostro. Tutaj najlepiej sprawdza się do ocieplenia stropów domów szkieletowych, ścian, w domach drewnianych i kościołach.

%d bloggers like this: